دوشنبه , ۱ مهر ۱۳۹۸
4kia.ir
آخرین مطالب سایت
خانه » کتابهای موفقیت » کتاب صوتی ٢۱ روز مدیتیشن اثر دیپاک چوپرا

کتاب صوتی ٢۱ روز مدیتیشن اثر دیپاک چوپرا

کتاب صوتی ٢۱ روز مدیتیشن اثر دیپاک چوپرا

چه چیز را در زندگی خود بیشتر دوست دارید؟آیا فکر می کنید این امکان وجود دارد که زندگی خود را در ۲۱ روز تغییر دهید؟ هر آنچه را که می خواهید (عشق بیشتر، شادی، ثروت و … ) می تواند از طریق «آفرینش فراوانی» برای شما باشد. جوانی، داشتن پوست صاف و محکم نیست، بلکه داشتن روحی عمیق است. راه خود را به منبع همیشه حاضر و بی پایان انرژی و سبکبالیِ درونتان پیدا کنید. با دکتر دیپاک چوپرا همراه شوید و با دوره‌ی «۲۱ روز مدیتیشن؛ آفرینش فراوانی» از قدرت ذهن و اراده‌تان استفاده کنید و زندگی رویایی‌ خود را بسازید. به کمک این محتوای آموزشیِ صوتی می‌آموزید چگونه با روزی ۱۵ دقیقه مراقبه (مدیتیشن) طی ۲۱ روز، پتانسیل بکری که در درونتان نهفته است را آزاد کرده و در جهت تحقق رویاهایتان حرکت کنید.

 icon-caret-left خلاصه‌ای از کتاب صوتی آفرینش فراوانی ۲۱ روز مدیتیشن:

 کتاب آفرینش فراوانی ۲۱ روز مدیتیشن، شامل ۲۱ فایل صوتی بسیار زیبا که حاوی پیام هایی از دو کتاب آفرینش فراوانی و هفت قانون معنوی موفقیت دکتر چوپراست. پیام های این فایل ها که در قالب مراقبه هایی با  زیبا با تکرار عبارت معنوی و یادآوری فکر اصلی روزانه همراه شده است، تمریناتی عالی برای خود آگاهی هستند. این سفر ۲۱روزه به آگاهی فراوانی واقعی با گوش سپردن به فایل های “آفرینش فراوانی” آغاز می شود و  مخاطب در پایان خود را می بیند که هیچ محدودیتی برای آنچه که می تواند داشته باشد، ندارد.

 icon-caret-square-o-left فواید کتاب آفرینش فراوانی ۲۱ روز مدیتیشن:

شما چه چیز را در زندگی خودتان بیشتر دوست دارید؟ هر چه را که می خواهید، مثل عشق بیشتر، شادی، ثروت، و هر چیز دیگری می تواند با “آفرینش فراوانی” مال شما باشد. به دیپاک چوپرا بپیوندید تا او اسرار استفاده از نیروی توجه و قصد را برای آشکار کردن زندگی رویاییتان فاش کند. با فایل های صوتی ” آفرینش فراوانی” شما یاد می گیرید:

  • کمتر انجام دهید و بیشتر بدست بیاورید.
  • شرطی شدن های گذشته و افکار کمبود را رها کنید تا فراوانی به زندگی شما سرازیر شود.
  • حقیقت فیزیکی خود را با تحول افکار و انتظاراتتان تغییر دهید.
  • خود را با منبع فراوانی هماهنگ کنید تا آرزوهایتان خودجوش محقق شوند.
اینم ببین  کتاب تبدیل رویا به ثروت اثر مایکل مسترسون

 icon-chevron-circle-left در مورد دیپاک چوپرا:

دیپاک چوپرا (متولد ۲۲ اکتبر ۱۹۴۶) نویسنده ی هندی-آمریکاییست، و کتابهای او به بیش از ۴۳ زبان زنده دنیا ترجمه شده است. او متخصص داخلی و غدد درون ریز، و عضو کالج پزشکان آمریکایی است. وی پیشگام در زمینه پزشکی ذهن- بدن، و سخنران و نویسنده مشهور جهان در باب پزشکیِ جایگزین است. او همچنین کتاب “هفت قانون معنوی موفقیت” را منتشر کرده است که یکی از پرفروش ترین کتاب ها در آمریکاست. مجله تایمز دکتر چوپرا را به عنوان ۱۰۰ قهرمان برتر و یکی از چهره های مهم قرن معرفی کرده است. نظرسنجی جهانی، او را در رده هفده متفکر برتر تاثیر گذار، و در پزشکی در رتبه ی یکم قرار داده است.

جهت تهیه کتاب صوتی ٢۱ روز مدیتیشن اثر دیپاک چوپرا اینجا کلیک نمایید

مطالب جالب دیگر

کتاب صوتی انسان متفکر اثر جیمز آلن

کتاب صوتی ۲۱ راز میلیونرهای خودساخته

کتاب صوتی بسته طلائی ثروت مجموعه ۸۲ کتاب صوتی موفقیت

ویدیو انگیزشی تی دی جیکس به اسم هیچ چیز به اندازه یک ذهن تغییر یافته قدرتمند نیست

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*