یکشنبه , ۸ دی ۱۳۹۸
4kia.ir
آخرین مطالب سایت
خانه » کتابهای موفقیت » دانلود کتاب صوتی راز موفقیت اثر آنتونی رابینز

دانلود کتاب صوتی راز موفقیت اثر آنتونی رابینز

کتاب صوتی راز موفقیت اثر آنتونی رابینز

 icon-dedent معرفی کتاب صوتی راز موفقیت

در کتاب صوتی راز موفقیت نوشته آنتونی رابینز، به شما راه حل‌هایی پیشنهاد می‌شود تا بتوانید آنچه را که دوست دارید، بدست آورید، ضمن اینکه آنچه را که دارید حفظ کنید. این کتاب راهنمایی عملی برای موفقیت‌های فردی در طول زندگی است.

همه ما رویاها و آرزوهایی داریم… همه ما در اعماق روح خود می‌خواهیم باور کنیم که دارای موهبت خاصی هستیم، می‌توانیم تغییر و تفاوتی ایجاد کنیم، می‌توانیم به طریق خاصی در دیگران نفوذ کنیم و می‌توانیم جهان فعلی را به صورت دنیای بهتری درآوریم.

آرزوی شما چیست؟ شاید رویایی است که آن را فراموش کرده‌اید و یا درشرف زوال و نابودی است. اگر آرزوی شما عملی می‌شد، وضع امروزی شما چگونه بود؟ اکنون چند لحظه وقت صرف کنید و در رویا و آرزوی خود فرو بروید و ببینید خواسته واقعی شما در زندگی چیست؟

ببینید یک تصمیم، که به موقع و با ایمان کامل به آن عمل می‌شود چه نیرویی دارد. استقامت و پایبندی گاندی به تصمیمی که گرفته بود آن رویا را به واقعیتی غیر قابل انکار مبدل کرد. یک تصمیم می‌تواند دریچه‌های بسیاری به روی ما باز کند و شادمانی یا غم، سعادت یا بی‌نوایی و… را به ارمغان آورد. انسان اگر در زندگی هر چه بیشتر تصمیم بگیرد قدرت تصمیم‌گیری در او بیشتر می‌شود.

برای اینکه به خواسته‌های خود برسید باید ابتدا ببینید چه عواملی شما را از تلاش و کوشش در جهت رسیدن به هدف باز می‌دارند. کارهایی هست که تا آخرین لحظه از انجام آن‌ها خودداری می‌کنیم (مثلا پرداخت مالیات) یکی از تعریف‌های موفقیت از نظر نویسنده این است که طوری زندگی کنید که دائماً احساس لذت فراوان کنید و کمتر دچار رنج شوید و با توجه به شرایط زندگی‌تان کاری کنید که اطرافیان‌تان نیز طعم خوشی و لذت را بیشتر بچشند تا مزه رنج و سختی. در زندگی برای درک وتجربه هر چیزی راه‌های گوناگونی هست. روح ما مانند گیرنده‌ای است که می‌تواند برنامه‌های شاد یا غم‌انگیز مختلفی را پخش کند.

آنتونی رابینز موفق‌ترین، مشهورترین و پرطرفدارترین نویسنده و سخنران انگیزشی در جهان است. او در مدت کوتاهی به بیشترین آرزوها و رویاهای جوانی خود جامه عمل پوشانید و توانست درآمد سالیانه خود را از ۳۸ هزار دلار به بیش از یک میلیون دلار افزایش دهد.

 icon-download مشخصات فایل:

نویسنده: آنتونی رابینز / Anthony Robbins

زمان محصول: ۴۰ دقیقه

مشخصات فایل: MP3 با حجم ۱۷ مگابایت

+ کتاب الکترونیکی راز موفقیت (PDF)

توجه : پس از پرداخت، لینک دانلود برای شما نمایش داده خواهد شد و به ایمیل ثبت شده نیز لینک دانلود ارسال میگردد.

کتاب صوتی راز موفقیت اثر آنتونی رابینز

کتاب صوتی راز موفقیت اثر آنتونی رابینز

برای خرید مشخصات و ایمیل خود را با دقت وارد کنید سپس بروی دکمه خرید کلیک نمایید

مبلغ قابل پرداخت : ۴,۸۰۰ تومان

مطالب جالب دیگر

کتابPDF قدرت من هستم اثر جول اوستین

کتاب صوتی نکته های کلیدی موفقیت از اپرا وینفری

دانلود کتاب صوتی هیولای درونتو بیدار کن اثر آنتونی رابینز

کتاب صوتی چگونه آهنربای پول و ثروت بشوم اثر آنتونی رابینز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*